Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

originální papírová přání a výrobky

Převážnou část výrobků tvoří přání - rozličných velikostí a tvarů, rozličných témat a barev. Vyrábíme přání k narozeninám a svátku, univerzální, která můžete věnovat třeba jen tak pro radost, přání k narození dítěte, svatební přání, přání pro muže, dětská přání. 

S radostí Vám vyrobíme přání podle Vašich požadavků. Stačí znát, k jaké příležitosti je přání určeno, popř. preferované barvy a rozměr přání. Při výrobě přání můžeme zapracovat Vámi donesenou fotografii, nebo dekoraci, ke které má dotyčný vztah.


 

 

Přání ve tvaru hvězdy

Přání nemusí vypadat jen jako přeložená kartička, ale může být např. ve tvaru rozkládací hvězdy. Ač vypadá male, uvnitř najdete dost prostoru nejen pro text, ale můžete tam schovat jako dárek i hotovost, poukázku nebo vstupenku. Základ tohoto přání se vyrábí převážně ze scrapbookových papírů o rozměru 12 x 12 inch, v přepočtu našich 30,5 x 30,5 cm, vnitřní rozměr trojúhelníku je pak cca 15 x 15 x 15 cm.


 

Prostorové přání

Další velmi zajímavou netypickou variantou přání je rozkládací krabička. Může být vystavena jako dárek a přitom nikoho neruší vlastní přání, pro které je vyhrazeno místo na zadní straně. Velkou výhodou této krabičky je, že se dá složit naplacato a vložit do obálky. Při šetrném zacházení je možné ho stále rozkládat a skládat...


 

Prořezávané přání

I když to tak nevypadá, následující přání se po složení vejde do klasické poštovní obálky C6. Toto přání bylo vyráběno pro konkrétního člověka, a tak mohly být použity věci a témata, které má rád - Řecko, kolo, dobré jídlo a pití. Díky velkému počtu okének je tento typ přání velmi variabilní.

TOPlist